فرشته گلچین موسس و مدیر
مجموعه آموزشی گلچین ریاضی

27 سال تجربه آموزش و کار عملی - کارشناس کانون فرهنگی تربیتی شهید دکتر بهشتی ناحیه ۴ استان اصفهان - برگزاری کلاس های علمی و تقویتی درس ریاضی شیرین، مخصوص تمام مقاطع تحصیلی در دبیرستان کاردان پور - برگزاری کلاس های تقویتی در مدارس ناحیه ۴ استان اصفهان با روش های زیبا و فعال (اشعار ریاضی، بازی، مسابقه، کاربرد ریاضی در زندگی و سوالات ۲۰ قرمز) آموزش برنامه های جئو جبرا و نقشه های مایند مپ ریاضی - مدرس ضمن خدمت گروه ریاضی استان اصفهان - تدریس و کسب رتبه برتر در جشنواره های تدریس

پخش ویدیو
پخش ویدیو

باور های تو زندگی تو رو میسازه
استاد مسعود صالحی
خالق علم ابیتات

استاد مسعود صالحی خالق و موسس علم ابیتات
کنکور سد راه تو نیست وقتی که باور هات رو درست کنی، وقتی بتونی ذهنت رو مدیریت کنی!
برای تغییر زندگیت روی شروع آموزش کلیک کن!✌️

《یادگیری بهتر و سریع‌تر ریاضی متوسطه اول با روش‌های نوین گلچین》

من عاشق ریاضی ام

به نام خداوندی که جهان را بر اساس "حساب" "و هندسه" آفرید♡
آیا ریاضی درس خسته کننده‌ای است؟ آیا تو هم به ریاضی علاقه نداری؟ ریاضی سخت است روش درست مطالعه ریاضی را بلد نیستی؟ در امتحان بین معادلات، توان‌ها و جبر و... گیر می‌افتی؟ نمره‌های ریاضی ات خوب نیست؟به ریاضی علاقه داری ولی خوب یاد نمی‌گیری یا روش خوبی را برای یادگیری تجربه نکرده‌ای؟ چرا اصلاً ریاضی سخت است؟

در این مقاله با روش های نوین و عالی بهترین معلم ریاضی در اصفهان آشناتون میکنم . همراه من باشید تا مثل من عاشق ریاضی بشوید.

ریاضی چیست؟
ریاضی مادر تمام علوم است. ریاضی از یک سو ذهنی و تجریدی و از سوی دیگر عملی است. ریاضی زبان مشترک نظریات علمی سایر علوم است و امروزه اگر علمی را نتوان به زبان ریاضی بیان کرد علم نیست. ریاضیات درست فهمیدن صورت مسئله و درست فکر کردن برای رسیدن به جواب است. اصولاً ریاضی درسی سخت و خسته کننده ای برای دانش آموزان به خصوص دانش آموز ریاضی در متوسطه اول است.اکثر بچه‌ها به ریاضی علاقه ندارند و استرس امتحان ریاضی را دارند و تمرین و تکرار نمی‌کنند. اما ریاضی درس سختی نیست.به تمرین ، تکرار و نیاز به وقت بیشتری دارد ولی با تدریس و آموزش ریاضی از صفر تا صد در اصفهان همراه خانم گلچین با زمان مناسب و یادگیری سریع‌تر و بهترین به نتیجه یا هدف خود برسید. ریاضی درسی بسیار شیرین است. ریاضی علمی فهمیدنی است،ریاضی را اگر خوب بفهمیم آن را از بهترین درس‌ها می‌یابیم.

مشکلات دانش آموزان در ریاضی و بی‌تمایلی در خواندن آن: یکی از مسائل دانش آموزان روش غلط تدریس آن است به طوری که دانش آموز نسبت به مطالعه ریاضی بی‌میل می‌شود. از مسائل دیگر آن شامل: بلد نبودن تمرین و خواندن و حل کردن ریاضی و بحران اصلی دانش آموز ضعیف بودن پایه ریاضی آن است. بیشتر بچه‌ها شب امتحانی می‌شوند زیرا که ریاضی درسی ذهنی و درکی و همراه با معادلات و جبر و... است و روش درستی برای مطالعه و یادگیری آن در دست ندارند.یا از تدریس معلم خود راضی نیستند و در کل بی خیال آن میشوند.

آموزش ریاضی از صفر تا صد:
با مراجعه به سایت گلچین ریاضی می‌توانید پایه‌های خود در درس ریاضی عالی کنید و با روش‌های جدید تدریس و آموزش ریاضی در اصفهان به پیشرفت‌های قابل توجهی برسید و اگر در این درس ضعیف هستید و نمرات پایینی دارید و می‌خواهید نمرات خیلی خوبی بگیرید می توانید با استفاده از فیلم‌ها و کتاب‌های آموزشی بهترین معلم ریاضی در اصفهان همزمان با تدریس خصوصی در منزل و کلاس تقویتی ریاضی متوسطه اول (به صورت آنلاین) به نتیجه عالی و یادگیری سریع ریاضی برسید.

شیوه درست تدریس ریاضی یک معلم خصوصی خوب:
در ریاضی روش‌های حل متفاوتی وجود دارند‌.بهترین روش تدریس و آموزش خصوصی ریاضی ما در اصفهان:
این روش عالی همراه با اشعار ریاضی بازی ریاضی ،برنامه‌های جئو جبرا، مسابقات ریاضی، سوالات ۲۰ قرمزی، نقشه مایند مپ، مثال های کاربردی، کار روی پایه‌های ریاضی دانش آموزان و پیشرفت در ریاضی و علاقه وافر دانش آموزان به دنیای درس ریاضی بشین به طوری که همه عاشق ریاضی بشند.

مزایا و معایب سایت گلچین ریاضی:
بهترین معلم ریاضی در اصفهان به صورت خصوصی با شما کار می‌کند و پایه‌های شما را که اگر در متوسطه اول پایه‌های هفتم هشتم نهم ضعیف هستید عالی می‌کند. شما نیازی نیست وقتی برای رفت و آمد داشته باشید ، به راحتی در منزل خود تدریس خصوصی ریاضی اصفهان را ببینید و از درس ریاضی لذت ببرید. معلم خصوصی در اختیار شماست و هرگونه سوالی داشتید می‌توانید از طریق پیامک به شماره ۰۹۳۵۴۱۰۵۱۶۵
کانال روبیکا و پشتیبانی سایت گلچین ریاضی با ما ارتباط برقرار کنید.

بهترین خودت باش با تدریس گلچین...
(موفق و پیروز باشین)